Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

6 lipca 2020 r. Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Oz 2,16.17b-18.21-22); (Ps 145,2-9); (2 Tm 1,10b)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2020-07-05
2020-06-28
3030-06-21
2020-06-14
2020-06-07
2020-05-31
 
Intencje
2020.06.29 - 07.05
2020.06.21-28
2020.06.15-21
2020.06.08-14
2020.06.01-06
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Kolęda
Kolęda 2019/2020
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2020
 
 
 
Duszpasterska
 
 

 

Rada Parafialna do spraw Duszpasterskich

w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

 

Lp.

Imię Nazwisko

Funkcja,

podmiot, który reprezentuje

1.

Ks. Andrzej Kieliszek

Proboszcz

2.

Ks. Marek Wasilewski

Wikariusz

3.

Ks. Jakub Kozak

Wikariusz

4.

Ks. Łukasz Wardak

Wikariusz

5.

Jan Rzewuski

Organista, Chór Parafialny „Ave Crux”

6.

Marian Zborowski

Kościelny, Apostolat Dusz Czyśćcowych

7.

Damian Wyglądała

Katecheta, szafarz nadzwyczajny Eucharystii

8.

Anna Krasuska

Katechetka, Szkolne Koło „Caritas”

9.

Agnieszka Łukasik

Nauczycielka, Schola Dziecięca „Promyczki”

10.

Stanisława Chromińska

Akcja Katolicka, Koła Żywego Różańca

11.

Adam Pawluk

Apostolat Złotej Róży, Grupa św. Maksymiliana Kolbego, Krąg Biblijny

12.

Ewa Konieczna

Legion Maryi

13.

Irena Matejek

Grupa modlitewna „Miriam”

14.

Dorota Goławska

Ruch Szensztacki – Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej

15.

Małgorzata Ostojska

Ruch Szensztacki – Liga Rodzin, Różaniec Rodziców w intencji Dzieci

16.

Bogumiła Kucharska

Wspólnota Nieustającego Różańca

17.

Przemysław Białecki

Służba Liturgiczna Ołtarza

18.

Michał Górka

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

19.

Izabela Szczuchniak

Ruch Światło-Życie, Domowy Kościół

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR