Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   
A A A
A A A A

28 stycznia 2022 r. Imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(2 Sm 11,1-4a.5-10a.13-17.27c); (Ps 51,3-4.5-6ab.6cd-7.10-11); Aklamacja (Mt 11,25)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Różne aktualności
Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnnego w Łukowie
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2021
Poświęcenie pól 2020
 
Kolęda
Kolęda 2021/2022
 
Jubileusz 100-lecia
Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego
Msza Jubileuszowa i konferencja
Konkurs na teksty modlitewno - poetyckie
Wystawa poświęcona historii Parafii
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Linki
Parafia na You Tube
Parafia na Facebook
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2022-01-23
2022-01-16
2022-01-09
 
Intencje
2022.01.24-01.30
2022.01.17-01.23
2022.01.10-01.16
 
Sakramenty
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
Katechezy chrzcielne
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Akcja Katolicka
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna Miriam
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
Strażnicy Kościoła
Wojownicy Maryi
Róże Różańcowe za współmałżonka
Grupa pielgrzymkowa 14 B
Umiłowana
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
 
 
Kolęda 2021/2022
 
 

 

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 26-12-2021r.

  • poniedz. (27 XII) od godz. 9.00 Sięciaszka I 4 księży

  • poniedz. (27 XII) od godz. 9.00 Malcanów 1 ksiądz

  • wtorek (28 XII) od godz. 9.00 Czerśl 3 księży

  • wtorek (28 XII) od godz. 16.00 Sięciaszka III 1 ksiądz

  • wtorek (28 XII) od godz. 14.00 Jadwisin 1 ksiądz

  • środa (29 XII) od godz. 9.00 Zalesie 5 księży

  • czwartek (30 XII) od godz. 9.00 Świdry 5 księży

  • piątek (31 XII) od godz. 9.00 Aleksandrów 4 księży

  • piątek (31 XII) od godz. 9.00 Rzymy Las 1 ksiądz

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU 03-01-2022r.

  • poniedz. (3 I) od godz. 9:00 Dminin 2 księży + 1 ksiądz od 15:00

  • poniedz. (3 I) od godz. 16:00 OUP 3 1 ksiądz

  • poniedz. (3 I) od godz. 16:00 OUP 4 1 ksiądz

  • wtorek (4 I) od godz. 9:00 Jeziory 1 ksiądz + 1 ksiądz od 14:00

  • wtorek (4 I) od godz. 16:00 OUP 5 1 ksiądz

  • wtorek (4 I) od godz. 16:00 OUP 6 1 ksiądz

  • wtorek (4 I) od godz. 16:00 OUP 7 1 ksiądz

  • środa (5 I) od godz. 9:00 Gołąbki 2 księży + 1 ks. od 15:00

  • środa (5 I) od godz. 16:00 OUP 10 1 ksiądz

  • środa (5 I) od godz. 16:00 OUP 11 1 ksiądz

  • piątek (7 I) od godz. 15:30 Łazy (od n-ru 1 do 67) 3 księży

  • sobota (8 I) od godz. 9:00 Łazy (od n-ru 68 do końca) 5 księży)

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9-01-2022r.

  • poniedz. (10 I) od godz. 16:00 OUP 1 5 księży

  • wtorek (11 I) od godz. 16:00 OUP 2 5 księży

  • środa (12 I) od godz. 16:00 OUP 8 5 księży

  • czwartek (113 I) od godz. 16:00 OUP 9 5 księży

  • piątek (14 I) od godz. 16.00 Ryżki (nowe osiedle od Czerśli i naprzeciwko DPS) 5 księży

  • sobota (15 I) od godz. 9.00 Ryżki (od Łukowa oraz od nr 74c w stronę Łukowa) 5 księży

II NIEDZIELA ZWYKŁA 16-01-2022r.

  • poniedz. (17 I) od godz. 9.00 Sięciaszka II 3 księży

  • poniedz. (17 I) od godz. 16.00 Podgaj 2 księży

  • wtorek (18 I) od godz. 16.00 OUP 12 1 ksiądz

  • wtorek (18 I) od godz. 16.00 OUP 13 1 ksiądz

  • wtorek (18 I) od godz. 16.00 OUP 14 1 ksiądz

  • wtorek (18 I) od godz. 16.00 OUP 16 1 ksiądz

  • wtorek (18 I) od godz. 16.00 OUP 19 1 ksiądz

  • środa (19 I) od godz. 15:30 ul. Łapiguz, Strzelnicza, Zachodnia i Sochacz 5 księży

  • czwartek (20 I) od godz. 16:00 ul. Kleeberga i Ogrodnicza 2 księży

  • czwartek (20 I) od godz. 16:00 OUP 15 2 księży

  • piątek (21 I) od godz. 15:30 ul. Cieszkowizna 5 księży

  • sobota (22 I) od godz. 9:00 ul. Warszawska i przyległe 5 księży

III NIEDZIELA ZWYKŁA 23-01-2022r.

  • poniedz. (24 I) od godz. 16.00 ul. Spokojna blok 2A + jednorodz. 1 ksiądz

  • poniedz. (24 I) od godz. 16.00 ul. Spokojna blok 2B 1 ksiądz

  • poniedz. (24 I) od godz. 16.00 ul. Spokojna blok 2C 1 ksiądz

  • poniedz. (24 I) od godz. 16.00 ul. Spokojna blok 2D 1 ksiądz

  • poniedz. (24 I) od godz. 16.00 ul. Spokojna blok 2E 1 ksiądz

  • wtorek (25 I) od godz. 17.00 ul. Górna i Zbożowa 1 i 5 1 ksiądz

  • wtorek (25 I) od godz. 16.00 ul. Zbożowa 7A 1 ksiądz

  • wtorek (25 I) od godz. 16.00 ul. Zbożowa 7B 1 ksiądz

  • wtorek (25 I) od godz. 16.00 ul. Zbożowa 7C 1 ksiądz

  • wtorek (25 I) od godz. 16.00 ul. Zbożowa 7D 1 ksiądz

  • środa (26 I) od godz. 18.00 ul. Partyzantów 8 1 ksiądz

  • środa (26 I) od godz. 18.00 ul. Partyzantów 10 i jednorodz. 1 ksiądz

  • środa (26 I) od godz. 16.00 ul. Partyzantów 11 1 ksiądz

  • środa (26 I) od godz. 16.00 ul. Partyzantów 13 1 ksiądz

  • środa (26 I) od godz. 16.00 ul. Partyzantów 17 2 księży

  • środa (26 I) od godz. 16.00 ul. Cmentarna, Krótka, 700-lecia 1 ksiądz

  • czwartek (27 I) od godz. 16.00 ul. Polna i Słoneczna 1 ksiądz

  • czwartek (27 I) od godz. 16.00 ul. Zabrowarna 1 ksiądz

  • czwartek (27 I) od godz. 16.00 ul. Północna 1 ksiądz

  • czwartek (27 I) od godz. 16.00 ul. Glinki i Rodzinna 2 księży

  • czwartek (27 I) od godz. 16.00 ul. Królik 1 ksiądz

  • piątek (28 I) od godz. 16.00 ul. Świderska i Pszenna 1 ksiądz

  • piątek (28 I) od godz. 16.00 ul. Domaszewska i Gospodarska 1 ksiądz

  • piątek (28 I) od godz. 16.00 ul. Radzyńska 2 księży

  • sobota (29 I) od godz. 9.00 ul. Wyszyńskiego i jednorodz. 1 ksiądz

  • sobota (29 I) od godz. 9.00 ul. Wyszyńskiego 42 1 ksiądz

  • sobota (29 I) od godz. 9.00 ul. Wyszyńskiego 54 1 ksiądz

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR