Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   
A A A
A A A A

12 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Oz 14,2-10); (Ps 51,3-4.8-9.12-13.17); (J 14,26)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Zapytanie ofertowe:
Otwarcie kopert - Protokół z posiedzenia Komisji
Wybór wykonawcy - Protokół z posiedzenia Komisji
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2024
Poświęcenie pól 2023
 
Kolęda
Kolęda 2023/2024
Kolęda - Zalesie - mapka
 
Misje Ewangelizacyjn
Program Misji
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha 2023
Zaduszki 2022
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Linki
Parafia na You Tube
Parafia na Facebook
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Pielgrzymki
Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela 8-14.06.2024r.
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
 
Intencje
2024.07.08-14
2024.07.01-07
2024.06.24-07.01
 
Ogłoszenia
2024.07.07
2024.06.30
2024.06.23
 
Sakramenty
Chrzest
I Komunia Św. informacje ogólne
Grafik Różańca i odbiór materiałów 2023
I Komunia 2024
I Komunia 2025
I Komunia 2026
Bierzmowanie - przygotowanie
Bierzmowanie kl. VIII
Małżeństwo
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
Katechezy chrzcielne
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza - LSO
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - KSM
Schola Dziecięca
Stowarzyszenie Żywy Różaniec
Akcja Katolicka
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna Miriam
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
Bractwo Strażnicy Kościoła
Bractwo Przenajświętszej Krwi
Wojownicy Maryi
Róże Różańcowe za współmałżonka
Grupa pielgrzymkowa 12 dekanat Łuków II (dawniej grupa 14B)
Umiłowana
Grupa Św. Maksymiliana
Zawierzeni Maryi - Oddanie33
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
 
 
Poświęcenie pól 2023
 
 

 

Poświęcenie pól 2023

 

Lp.

Wioska

Data

Dzień tygodnia

Uwagi

1

Sięciaszka III

24 IV

Poniedziałek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

2

Rzymy-Las

24 IV

Poniedziałek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

3

Dminin

25 IV

Wtorek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

4

Gołąbki

25 IV

Wtorek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

5

Jeziory

26 IV

Środa

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

6

Malcanów

26 IV

Środa

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

7

Jadwisin

27 IV

Czwartek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

8

Czerśl

27 IV

Czwartek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

9

Ryżki

28 IV

Piątek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

10

Zalesie

28 IV

Piątek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

11

Sięciaszka I

4 V

Czwartek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

12

Sięciaszka II

4 V

Czwartek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

13

Świdry

8 V

Poniedziałek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

14

Łazy

8 V

Poniedziałek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

15

Aleksandrów

9 V

Wtorek

Procesja o 18:00, następnie Msza na wiosce

16

Cieszkowizna

10 V

Środa

Procesja o 18:00

Msza święta w intencji mieszkańców Łukowa w kościele 14 V o godz. 13:00

17

Łapiguz

11 V

Czwartek

Procesja o 18:00,

18

Podgaj

12 V

Piątek

Procesja o 18:00

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR