Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

25 września 2020 r. Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Koh 3, 1-11); (Ps 144 (143), 1b i 2abc. 3-4); (Mk 10, 45)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2020-09-20
2020-09-13
2020-09-06
2020-08-30
2020-08-24
 
Intencje
2020.09.21-27
2020.09.14-20
2020.09.07-13
2020.08.31-09.06
2020.08.24-30
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Kolęda
Kolęda 2019/2020
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2020
 
 
 
I Komunia Św.
 
 

 

Pierwsza Komunia Święta

Znalezione obrazy dla zapytania i komunia święta

 

Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii w roku 2020.

 

 

I Komunia Święta - Szkoła Podstawowa nr 2

13 czerwca

1. Spotkania z dziećmi – próby

kl. III A - 2, 8 czerwca godz. 16.00

kl. III B - 3, 9 czerwca godz. 16.00

kl. III C - 4, 10 czerwca godz. 16.00

 

2. Spowiedź – 12 czerwca (piątek)

kl. III A - godz. 15.00

kl. III B - godz. 16.00

kl. III C - godz. 17.00

 

3. Uroczystość I Komunii Świętej - 13 czerwca (sobota)

kl. III A - godz. 9.00

kl. III B - godz. 10.30

kl. III C - godz. 12.00

 

4. Biały tydzień

kl. III A – poniedziałek 15 czerwca i czwartek 18 czerwca godz. 18.00

kl. III B – wtorek 16 czerwca i piątek 19 czerwca godz. 18.00

kl. III C – środa 17 czerwca i sobota 20 czerwca godz. 18.00

 

 

I Komunia Święta - Szkoły Podstawowe: nr 1, Zalesie, Czerśl

20 czerwca

1. Spotkania z dziećmi – próby

SP nr 1 – 15 i 17 czerwca godz. 16.00

Zalesie – 15 i 17 czerwca godz. 19.00

Czerśl – 16 i 18 czerwca godz. 16.00

 

2. Spowiedź – 19 czerwca (piątek)

SP nr 1 – godz. 15.00

Zalesie – godz. 16.00

Czerśl – godz. 17.00

 

3. Uroczystość I Komunii Świętej - 20 czerwca (sobota)

SP nr 1 – 9.00

Zalesie – 10.30

Czerśl – 12.00

 

4. Biały tydzień

SP nr 1 – poniedziałek 22 czerwca i czwartek 25 czerwca godz. 18.00

Zalesie – wtorek 23 czerwca i piątek 26 czerwca godz. 18.00

Czerśl – środa 24 czerwca i 27 czerwca godz. 18.00

 

I Komunia Święta - Szkoły Podstawowe: Gołąbki, Świdry, Aleksandrów

27 czerwca

1. Spotkania z dziećmi – próby

Gołąbki – 22 czerwca godz. 16.00 i 23 czerwca godz. 19.00

Świdry – 22 i 24 czerwca godz. 19.00

Aleksandrów – 23 czerwca godz. 16.00 i 25 czerwca godz. 19.00

 

2. Spowiedź – 26 czerwca (piątek)

Gołąbki – godz. 15.00

Świdry – godz. 16.00

Aleksandrów – godz. 17.00

 

3. Uroczystość I Komunii Świętej - 27 czerwca (sobota)

Gołąbki – 9.00

Świdry – 10.30

Aleksandrów – 12.00

 

4. Biały tydzień

Gołąbki – poniedziałek 29 czerwca i czwartek 2 lipca godz. 18.00

Świdry - wtorek 30 czerwca i piątek 3 lipca godz. 18.00

Aleksandrów – środa 1 lipca i sobota 4 lipca godz. 18.00

 

 

 

Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii w następnych latach będzie udzielana:

01 maja 2021 roku (sobota)

02 maja 2022 roku (poniedziałek)

01 maja 2023 roku (poniedziałek)

01 maja 2024 roku (środa)

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR