Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

17 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
1 Sm 17, 32-33. 37. 40-51; Ps 144 (143), 1b-2. 9-10; Mk 3, 1-6
Ewangelia:
Mk 3, 1-6

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Serwis informacyjny KRP

Nowy zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim

Zima w Siemiatyczach

Amatorski Turniej Tenisa Stołowego

Pogoń zmierzy się z Orlętami

Ślisko i niebezpiecznie na drogach naszego regionu

Rozmowa ks. Marka Kota z kardynałem Stanisławem Dziwiszem

Wygraj Album Jolanty Sztachelskiej HENRYK SIENKIEWICZ. ŻYCIE NA WALIZKACH

Papież w ziemi Mapuczów

STADLER podpisał umowę z Kolejami Mazowieckimi

Kolejne stypendia dla studentów I roku z gminy Łomazy

Zaproszenie na Weekend Małżeński w Łukowie

Słuchaj na żywo KRP


        

 
Ogłoszenia
2018-01-14
2018-01-07
2017-12-31
2017-12-26
2017-12-24
Wizyta Duszp
2017-12-17
REKOLEKCJE
2017-12-10
2017-12-03
2017-11-26
2017-11-19
2017-11-12
2017-11-05
2017-10-29
2017-10-22
2017-10-15
2017-10-08
2017-10-01
2017-09-24
2017-09-17
2017-09-10
2017-09-03
2017-08-27
2017-08-20
2017-08-13
2017-08-06
2017-07-30
2017-07-23
2017-07-16
2017-07-09
2017-07-02
2017-06-25
2017-06-18
Bulo Bulo Ks. Michał
 
MENU
Strona główna
Księża
Historia
Świątynia
Informacje
Kontakt
zdjęcia
 
Ruchy i Stowarzyszen
schola-2012
Domowy Kościół
Schola
Legion Maryi
Krąg Biblijny
 
KANCELARIA
Godziny
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2017
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
 
 
Księża
 
 

 

KSIĘŻA OBECNIE PRACUJĄCY W PARAFII


Ks. Proboszcz Tadeusz Dzięga 

Ks. Kapelan  Sylwester Anusiewicz

Ks. Mariusz Czerwiński

Ks. Rafał Kornilak


Ks. Paweł Bielecki

Ks. Jarosław Kopeć










BYLI PROBOSZCZOWIE


ks. kanonik Kazimierz Kwiatkowski
Pierwszy proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego
 w Łukowie w latach 1920-1942 




ks. mgr św. Teologii Tadeusz Połoński
Wikariusz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie w latach 1941-1942, 
potem jej administrator w latach 1942-1946.
 



ks. kanonik Roman Wilde
Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie w latach 1946-1950



ks. kanonik mgr Franciszek Chwedoruk
Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie,I-IX 1951r. 


ks. kanonik Piotr Dragan
Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie w latach 1951-1961. 


ks. prałat Marian Olszak 
Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie w latach 1961-1984




ks. prałat kanonik Piotr Kryński 
Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie od 1984-2000r. 
Dziekan II Dekanatu Łukowskiego od 1992-2000r.
 Zmarł w czerwcu 2004r. 

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR