Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

19 lutego 2019 r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Rdz 6, 5-8; 7, 1-5. 10); (Ps 29 (28), 1b-2. 3ac-4. 3b i 9b-10)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Serwis informacyjny KRP

Wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo

W parafii Trójcy Świętej w Radzyniu powstaje oaza dzieci i młodzieży

Samochód ciężarowy w rowie

Zwiastun filmu - Z Ziemi Podlaskiej

Turniej hokejowy

Magda Maciak "Kochana rodzinka cz. 2, seria: Czytam, rozumiem i wiem"

Strażacy ochotnicy z gminy Repki apelują o wsparcie dla rodziny ze Skrzeszewa

Powiat garwoliński: nowy dyrektor wydziału edukacji

Magda Maciak "Szkolne sprawy cz. 1, seria: Czytam, rozumiem i wiem"

Koncert charytatywny w Łosicach

Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej

Słuchaj na żywo KRP


        

 
Porządek wizyty dusz
Kolęda 2018/2019
 
Ogłoszenia
2019-02-17
2019-02-10
2019-02-03
2019-01-27
2019-01-20
2019-01-13
2019-01-06
2018-12-30
2018-12-25
2018-12-23
2018-12-16
2018-12-09
2018-12-02
2018-11-25
2018-11-18
2018-11-11
2018-11-04
 
MENU
Strona główna
Księża
Historia
Świątynia
Informacje
Kontakt
zdjęcia
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca "Promyczki"
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo pomocy duszom czyśćcowym
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
KANCELARIA
Godziny
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
 
 
 
Bierzmowanie
 
 

 

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

 

Znalezione obrazy dla zapytania bierzmowanie logo

Spotkania dla Kandydatów do Sakramentu bierzmowania (klas VIII i III gimnazjum):

1. Rekolekcje Ewangelizacyjne (21-22 września 2018)

2. Katecheza I (6 października 2018)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

3. Spotkania w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

4. Spotkanie Młodzieży z rejonu łukowskiego ze św. Stanisławem Kostką
– 
20 października 2018

5. Katecheza II (17 listopada 2018)

Klasa III gimnazjum – 10.30

Klasa VIII – godz. 12.00

6. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

7. Katecheza III (1 grudnia 2018)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

8. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

9. Katecheza IV (15 grudnia)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

10. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

11. Spotkanie Modlitewne i czuwanie w ramach ŚDM – 26 stycznia 2019 g. 18.00 - odwołane 

12. Katecheza V (2 lutego 2019)

Klasa III gimnazjum – g. 12.00

Klasa VIII – g. 13.30

13. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

14. Katecheza VI (16 marca 2019)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

Nowenna przed bierzmowaniem 
25 marca godz. 18.00 - Rozpoczęcie nowenny i próba liturgiczna (Klasy VIII - 16.30; Klasy III gimnazjum - po Mszy Świętej)
26 marca godz. 18.00 - Msza Święta i próba liturgiczna (Klasy VIII - 16.30; Klasy III gimnazjum - po Mszy Świętej)

27 marca godz. 18.00 - Msza Święta i próba liturgiczna (Klasy VIII - 16.30; Klasy III gimnazjum - po Mszy Świętej)

28 marca godz. 18.00 - Msza Święta i próba liturgiczna (Klasy VIII - 16.30; Klasy III gimnazjum - po Mszy Świętej)

29 marca godz. 18.00 - Msza Święta i Młodzieżowa Droga Krzyżowa

30 marca godz. 18.00 - Msza Święta i próba generalna z udziałem Świadków kandydatów do bierzmowania (Klasy VIII - 16.30; Klasy III gimnazjum - po Mszy Świętej)
31 marca, 1 kwietnia i 2 kwietnia - rekolekcje wielkopostne - udział we Mszach Świętych wg programu rekolekcji CZAS SPOWIEDZI PRZED BIERZMOWANIEM DLA KANDYDATÓW, ŚWIADKÓW, RODZICÓW I CHRZESTNYCH 

BIERZMOWANIE - 3 kwietnia 2019 roku,
godz. 16.00 - klasa VIII
godz. 18.00 - klasa III gimnazjum

zbiórka 20 minut przed Mszą Świętą 

18. Dziękczynienie za bierzmowanie - niedziela, 7 kwietnia Msza święta o godz. 13.00  (wręczenie dokumentów potwierdzających bierzmowanie i pamiątek sakramentu bierzmowania)

Egzaminy: 

SP 1
cz. I CZWARTEK, 7 lutego, godz. 16.00
cz. II PONIEDZIAŁEK, 25 lutego, godz. 16.00

Egzamin wewnętrzny 

4 marca (poniedziałek) – 16.00 – SP 1

7 marca (czwartek)
15.00
– SP 2;
16.00 - Świdry, Czerśl, Aleksandrów

8 marca
15.00
– Zalesie
16.00 - Gołąbki i pozostali

Egzamin zewnętrzny - kurialny 

11 marca 2019

Godz. 14.30
SP2 klasy: 8 a, 3c; 3d; 3e; 3f; SP1 klasy: 8b; 8c 8d;

Godz. 15.30
SP2: klasy: 3a; 3b SP1 klasy: 8a; 8e; ZALESIE

Godz. 16.30
Czerśl, Gołąbki; Świdry, Aleksandrów, pozostałe szkoły

 

Terminy spotkań z Rodzicami Kandydatów do bierzmowania(klas VIII i III gimnazjum):

ŚRODA 26.09.2018 – g. 17.00 – Rodzice kl. VIII WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas gimnazjalnych

ŚRODA 24.10.2018 – g. 17.00 – Rodzice klas gimnazjalnych WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas VIII

ŚRODA 21.11.2018 – g. 17.00 – Rodzice kl. VIII WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas gimnazjalnych

ŚRODA 06.02.2019 – g. 17.00 – Rodzice klas gimnazjalnych WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas VIII

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR