Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   
A A A
A A A A

16 września 2021 r. Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(1 Tm 4,12-16); (Ps 111,7-8.9.10); Aklamacja (Mt 11,28)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Różne aktualności
Kościół modli się o ustanie epidemii
Apel Powiatowego Komendanta Policji
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2021
Poświęcenie pól 2020
 
Kolęda
Kolęda 2021 (Msze św.)
Kolęda 2019/2020
 
Jubileusz 100-lecia
Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego
Msza Jubileuszowa i konferencja
Konkurs na teksty modlitewno - poetyckie
Wystawa poświęcona historii Parafii
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Linki
Parafia na You Tube
Parafia na Facebook
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2021.09.12
2021.09.05
2021.08.29
 
Intencje
2021.09.13-09-19
2021.09.06-09.11
2021.08.30-09.05
 
Sakramenty
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
Katechezy chrzcielne
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Akcja Katolicka
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
Strażnicy Kościoła
Wojownicy Maryi
Róże Różańcowe za współmałżonka
Grupa pielgrzymkowa 14 B
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
 
 
Kolęda 2019/2020
 
 

 

Plan Wizyty Duszpasterskiej

w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego

w Łukowie 2019-2020

 

Data Dzień tygodnia Miejscowość Od godziny Księży
27.12 Piątek Zalesie 09.00 5
28.12. Sobota Świdry 09.00 5
29.12 Niedziela      
30.12 Poniedziałek Czerśl 09.00 3
30.12 Poniedziałek Jadwisin 09.00 1
30.12 Poniedziałek Osiedle Unitów Podlaskich 1 16.00 5
31.12 Wtorek Aleksandów 09.00 3
31.12 Wtorek Rzymy Las 09.00 1
01.01 Środa      
02.01 Czwartek Ryżki (od Łukowa oraz od nr 74c w stronę Łukowa) 09.00 4
02.01 Czwartek Ryżki (nowe osiedle od Czerśli i naprzeciwko DPS) 15.00 6
03.01 Piątek Sięciaszka I 09.00 4
03.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 2 16.00 5
04.01 Sobota Łazy (od nr 68 do końca) 09.00 5
05.01 Niedziela      
06.01 Poniedziałek      
07.01 Wtorek Malcanów 09.00 1
07.01 Wtorek ul. Cieszkowizna 15.30 6
08.01 Środa Sięciaszka III 09.00 1
08.01 Środa Podgaj 16.00 2
08.01 Środa ul. Domaszewska i Gospodarska 16.00 1
09.01 Czwartek Jeziory 09.00 2
09.01 Czwartek Łazy (od nr 1 do 67) 16.00 4
10.01 Piątek Dminin 09.00 2
10.01 Piątek ul. Zbożowa, Górna 16.00 4
11.01 Sobota ul. Warszawska i przyległe 09.00 4
12.01 Niedziela      
13.01 Poniedziałek Goląbki 09.00 2
13.01 Poniedziałek ul. Królik 16.00 1
13.01 Poniedziałek ul. Polna i Słoneczna 16.00 2
13.01 Poniedziałek ul. Północna 16.00 1
13.01 Poniedziałek ul. Zabrowarna 16.00 1
14.01 Wtorek ul. Kleeberga i Ogrodowa 16.00 2
14.01 Wtorek ul. Glinki 16.00 2
15.01 Środa ul. Spokojna jedn. oraz 2A, B, C, D, E 16.00 5
16.01 Czwartek ul. Radzyńska 16.00 2
16.01 Czwartek ul. Świderska i Pszenna 16.00 1
16.01 Czwartek Osiedle Unitów Podlaskich 3 16.00 1
17.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 4 16.00 1
17.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 5 16.00 1
17.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 6 16.00 1
17.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 7 16.00 1
18.01 Sobota ul. Łapiguz, Strzelnicza, Zachodnia i Sochacz 09.00 4
19.01 Niedziela      
20.01 Poniedziałek Osiedle Unitów Podlaskich 8 15.30 3
21.01 Wtorek Osiedle Unitów Podlaskich 9 15.30 3
22.01 Środa Osiedle Unitów Podlaskich 10 16.00 1
22.01 Środa Osiedle Unitów Podlaskich 11 16.00 1
22.01 Środa Osiedle Unitów Podlaskich 12 16.00 1
23.01 Czwartek Osiedle Unitów Podlaskich 13 16.00 1
23.01 Czwartek Osiedle Unitów Podlaskich 14 16.00 1
23.01 Czwartek Osiedle Unitów Podlaskich 15 16.00 1
24.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 16 16.00 1
24.01 Piątek Osiedle Unitów Podlaskich 19 16.00 1
24.01 Piątek ul. Wyszńskiego jednorodzinne 16.00 1
25.01 Sobota Sięciaszka II 09.00 3
25.01 Sobota ul. Partyzantów 11, 13 15.00 1
25.01 Sobota ul. Partyzantów 8, 10 i domy jendorodzinne 15.00 1
25.01 Sobota ul. Partyzantów 17 15.00 1
26.01 Niedziela      
27.01 Poniedziałek ul. Cmentarna, Krótka i 700-lecia 16.00 1
27.01 Poniedziałek ul. Wyszyńskiego 42 16.00 1
27.01 Poniedziałek ul. Wyszyńskiego 54 16.00 1
28-29.01 Wtorek - Środa Pozostałe domy (zgłaszamy w zakrystii)    

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR