Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

15 listopada 2019 r. Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Mdr 13,1-9); (Ps 19,2-3.4-5ab); Aklamacja (Mt 24,42a.44)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Serwis informacyjny KRP

Znane reportażystki odwiedzą Radzyń

Zakończenie 22. Międzynarodowego Pleneru Malarskiego "Sztuka bez granic"

II edycja akcji "Polak z sercem"

Urząd Marszałkowski przyznał dotację na budowę basenu w Siemiatyczach

Nowy rząd Morawieckiego

Darmowe szkolenie z zakresu kulinarii

Łuków: policyjny pościg

To nie koniec składania wniosków o 500 plus dla niesamodzielnych

Zbliża się III Regionalny Przegląd Teatrów Obrzędowych w Mordach

Biała Podlaska otwiera się na przedsiębiorczość

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Strona główna
Księża
Historia
Świątynia
Informacje
Kontakt
Zdjęcia
 
KANCELARIA
Godziny
 
Ogłoszenia
2019-11-10
2019-11-03
2019-10-27
 
Ray Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca "Promyczki"
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Porządek wizyty dusz
Kolęda 2018/2019
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
 
 
Kolęda 2018/2019
 
 

 

Plan Wizyty Duszpasterskiej

w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego

w Łukowie 2018-2019

Data

Dzień tyg.

Miejscowość

Od godz.

Liczba

Kapł.

27.12.2018

Czwartek

Łazy

9,00

6

28.12.2018

Piątek

Zalesie

9,00

6

29.12.2018

Sobota

Świdry

9,00

6

31.12.2018

Poniedz.

Sięciaszka I

9,00

4

-//-

-//-

Sięciaszka II

9,00

2

2.01.2019

Środa

Aleksandrów

9,00

3

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 3

16,00

1

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 4

16,00

1

3.01.2019

Czwartek

Jeziory

9,00

2

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 1

16,00

4

4.01.2019

Piątek

Malcanów

9,00

1

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 5

16,00

1

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 6

16,00

1

5.01.2019

Sobota

Ryżki

9,00

6

7.01.2019

Poniedz.

Sięciaszka III

9,00

1

- // -

- // -

Rzymy Las

9,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 2

16,00

5

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 7

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 10

16,00

1

8.01.2019

Wtorek

Podgaj

9,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 8

16,00

5

- // -

- // -

ul. Partyzantów 10 i 11

16,00

1

- // -

- // -

ul. Partyzantów 13 i 15

16,00

1

9.01.2019

Środa

Dminin

9,00

2

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 9

16,00

5

- // -

- // -

ul. Partyzantów 17

16,00

1

- // -

- // -

ul. Partyzantów jedn. i nr 8

16,00

1

10.01.2019

Czwartek

Jadwisin

9,00

1

- // -

- // -

ul. Cieszkowizna

16,00

7

11.01.2019

Piątek

ul. Spokojna jedn. oraz 2A, B, C, D, E

16,00

5

- // -

- // -

ul. Cmentarna, Krótka i 700-lecia

16,00

1

12.01.2019

Sobota

Czerśl

9,00

3

- // -

- // -

Gołąbki

9,00

2

14.01.2019

Poniedz.

Osiedle Unitów Podlaskich 11

16.00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 12

16.00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 13

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 14

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 15

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 16

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 19

16,00

1

15.01.2019

Wtorek

Łapiguz, Strzelnicza, Zachodnia, Sochacz

16,00

6

16.01.2019

Środa

ul. Zbożowa, Górna

16.00

5

- // -

- // -

ul. Kleeberga i Ogrodowa

16.00

2

17.01.2019

Czwartek

ul. Glinki

16,00

2

- // -

- // -

ul. Królik

16,00

1

- // -

- // -

ul. Polna i Słoneczna

16,00

2

- // -

- // -

ul. Północna

16,00

1

- // -

- // -

ul. Zabrowarna

16,00

1

18.01.2019

Piątek

ul. Radzyńska

16,00

2

- // -

- // -

ul. Świderska i Pszenna

16,00

1

- // -

- // -

ul. Domaszewska i Gospodarska

16,00

1

- // -

- // -

ul. Wyszyńskiego jednorodzinne

16,00

1

- // -

- // -

ul. Wyszyńskiego 42

16,00

1

- // -

- // -

ul. Wyszyńskiego 54

16,00

1

19.01.2018

Sobota

ul. Warszawska i przyległe

9,00

4

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR