Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

16 października 2019 r. Imieniny obchodzą: Florentyny, Ambrożego, Gawła

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Rz 2, 1-11); (Ps 62 (61), 2-3. 6-7. 9); Aklamacja: (J 10, 27)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Serwis informacyjny KRP

W gminie Stanin powstaje Punkt Zbiórki Odpadów Komunalnych

Koncertowy Dzień Papieski

"Boże Ciało" i "Mowa ptaków" w Kinie Łuków

Powiat garwoliński: asy w nauce ze stypendiami starosty

Łuków: Na skrzydłach amora

Pokaz Ogniowy na Skwerze

IX Szachowe Grand Prix Terespola - runda III - 20.10.2019

Koncert jazzowy w ramach XXXVI Dni Karola Lipińskiego

Po raz ósmy zaśpiewano "Gaudeamus" na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Siemiatyczach

Szkolenie 2 stopnia KSM

61. Siedleckie Zaduszki Jazzowe

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Strona główna
Księża
Historia
Świątynia
Informacje
Kontakt
Zdjęcia
 
KANCELARIA
Godziny
 
Ogłoszenia
2019-10-13
2019-10-06
2019-09-29
2019-09-22
2019-09-15
2019-09-08
2019-09-01
2019-08-25
2019-08-18
2019-08-11
2019-08-04
 
Ray Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca "Promyczki"
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo pomocy duszom czyśćcowym
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Porządek wizyty dusz
Kolęda 2018/2019
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
 
 
Kolęda 2018/2019
 
 

 

Plan Wizyty Duszpasterskiej

w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego

w Łukowie 2018-2019

Data

Dzień tyg.

Miejscowość

Od godz.

Liczba

Kapł.

27.12.2018

Czwartek

Łazy

9,00

6

28.12.2018

Piątek

Zalesie

9,00

6

29.12.2018

Sobota

Świdry

9,00

6

31.12.2018

Poniedz.

Sięciaszka I

9,00

4

-//-

-//-

Sięciaszka II

9,00

2

2.01.2019

Środa

Aleksandrów

9,00

3

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 3

16,00

1

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 4

16,00

1

3.01.2019

Czwartek

Jeziory

9,00

2

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 1

16,00

4

4.01.2019

Piątek

Malcanów

9,00

1

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 5

16,00

1

-//-

-//-

Osiedle Unitów Podlaskich 6

16,00

1

5.01.2019

Sobota

Ryżki

9,00

6

7.01.2019

Poniedz.

Sięciaszka III

9,00

1

- // -

- // -

Rzymy Las

9,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 2

16,00

5

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 7

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 10

16,00

1

8.01.2019

Wtorek

Podgaj

9,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 8

16,00

5

- // -

- // -

ul. Partyzantów 10 i 11

16,00

1

- // -

- // -

ul. Partyzantów 13 i 15

16,00

1

9.01.2019

Środa

Dminin

9,00

2

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 9

16,00

5

- // -

- // -

ul. Partyzantów 17

16,00

1

- // -

- // -

ul. Partyzantów jedn. i nr 8

16,00

1

10.01.2019

Czwartek

Jadwisin

9,00

1

- // -

- // -

ul. Cieszkowizna

16,00

7

11.01.2019

Piątek

ul. Spokojna jedn. oraz 2A, B, C, D, E

16,00

5

- // -

- // -

ul. Cmentarna, Krótka i 700-lecia

16,00

1

12.01.2019

Sobota

Czerśl

9,00

3

- // -

- // -

Gołąbki

9,00

2

14.01.2019

Poniedz.

Osiedle Unitów Podlaskich 11

16.00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 12

16.00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 13

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 14

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 15

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 16

16,00

1

- // -

- // -

Osiedle Unitów Podlaskich 19

16,00

1

15.01.2019

Wtorek

Łapiguz, Strzelnicza, Zachodnia, Sochacz

16,00

6

16.01.2019

Środa

ul. Zbożowa, Górna

16.00

5

- // -

- // -

ul. Kleeberga i Ogrodowa

16.00

2

17.01.2019

Czwartek

ul. Glinki

16,00

2

- // -

- // -

ul. Królik

16,00

1

- // -

- // -

ul. Polna i Słoneczna

16,00

2

- // -

- // -

ul. Północna

16,00

1

- // -

- // -

ul. Zabrowarna

16,00

1

18.01.2019

Piątek

ul. Radzyńska

16,00

2

- // -

- // -

ul. Świderska i Pszenna

16,00

1

- // -

- // -

ul. Domaszewska i Gospodarska

16,00

1

- // -

- // -

ul. Wyszyńskiego jednorodzinne

16,00

1

- // -

- // -

ul. Wyszyńskiego 42

16,00

1

- // -

- // -

ul. Wyszyńskiego 54

16,00

1

19.01.2018

Sobota

ul. Warszawska i przyległe

9,00

4

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR