Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   
A A A
A A A A

12 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Oz 14,2-10); (Ps 51,3-4.8-9.12-13.17); (J 14,26)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Zapytanie ofertowe:
Otwarcie kopert - Protokół z posiedzenia Komisji
Wybór wykonawcy - Protokół z posiedzenia Komisji
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2024
Poświęcenie pól 2023
 
Kolęda
Kolęda 2023/2024
Kolęda - Zalesie - mapka
 
Misje Ewangelizacyjn
Program Misji
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha 2023
Zaduszki 2022
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Linki
Parafia na You Tube
Parafia na Facebook
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Pielgrzymki
Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela 8-14.06.2024r.
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
 
Intencje
2024.07.08-14
2024.07.01-07
2024.06.24-07.01
 
Ogłoszenia
2024.07.07
2024.06.30
2024.06.23
 
Sakramenty
Chrzest
I Komunia Św. informacje ogólne
Grafik Różańca i odbiór materiałów 2023
I Komunia 2024
I Komunia 2025
I Komunia 2026
Bierzmowanie - przygotowanie
Bierzmowanie kl. VIII
Małżeństwo
Poradnia Rodzinna
Katechezy dla narzeczonych
Katechezy chrzcielne
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza - LSO
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - KSM
Schola Dziecięca
Stowarzyszenie Żywy Różaniec
Akcja Katolicka
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna Miriam
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
Bractwo Strażnicy Kościoła
Bractwo Przenajświętszej Krwi
Wojownicy Maryi
Róże Różańcowe za współmałżonka
Grupa pielgrzymkowa 12 dekanat Łuków II (dawniej grupa 14B)
Umiłowana
Grupa Św. Maksymiliana
Zawierzeni Maryi - Oddanie33
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
 
 
2024.07.08-14
 
 

 

Intencje mszalne

Poniedziałek 08 VII 2024 r.

6,00

580

+ Eugeniusza (18r), Halinę, Juliannę – of. Rodzina

6,30

1034

+ Krzysztofa Suchodolskiego – of. Zarząd i Pracownicy PRIDSA Łuków

7,00

337

+ Eugeniusza Cichosza (12r) Mariannę Cichosz i rodziców obu stron oraz Teodorę Trzcińską

7,00

2584pp

+ Danutę Świerczewską – of. Chrześnica Katarzyna z rodziną

7,00

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

7,30

390

+ Jadwigę (14r) i Andrzeja Sadło – of. Córka

7,30

2779pp

+ Piotra Borkowskiego – of. Koledzy z DAKARU

7,30

2956pp

+ Jadwigę Dziewulską – of. Rodzina Smyków

18,00

3278

+ Henryka Osiaka (27r) Łukasza i rodziców obu stron – of. Żona

18,00

1848pp

+ Grzegorza Dębiaka – of. Rodzina z Rozwadowa

18,00

2665pp

+ Adama Warownego – of. Rodzina Olichwirowicz

18,00

3060pp

+ Kazimierę Borkowską – of. Komisja Zakł. „Solidarność” Zakł. Mięsnych

18,00

3125pp

+ Elżbietę i Jana Ziółkowskich, Irenę i Janusza Oleś – of. Siostra

Wtorek 09 VII 2024 r.

6,00

1035

+ Krzysztofa Suchodolskiego – of. Pracownicy PRIDSA w Łukowie

6,30

778

+ Krystynę Kieliszek – of. KRM Patr. Św. Józefa w Czerśli

7,00

763

+ Mieczysławę Koźlak – of. Rodzina Bieleckich

7,00

2638pp

+ Stanisława Laskowskiego – of. Rodzina Kostantych i Stępniewskich

7,00

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

7,30

796

+ Agnieszkę Sala – of. Chrześniak Krzysztof Chojnacki

7,30

3148

+ Cecylię Próchniewicz – of. Uczestnicy pogrzebu

7,30

2841pp

+ Eugeniusza Turskiego – of. Bogumiła i Zbigniew Czarnoccy

18,00

2242

+ Zm. z r. Fijałkowskich: Leokadię, Władysława, Jana, Antoniego, Bolesława, Stanisława, Zofię, Lucynę i Teresę – of. Jadwiga Lipińska

18,00

2597pp

+ Danutę Świerczewską – of. Rodzina Ciołków i Baniaków z Aleksandrowa

18,00

2656pp

+ Adama Warownego – of. Uczniowie kl. 3E I LO T. Kościuszki Łuków

18,00

2802pp

+ Bożenę Stolarczyk – of. Koleżanki z TekstilMarket

18,00

pp

Dz. bł. w 40r. ur. Eweliny – of. Mama

18,00

3183pp

+ Mariusza Nurzyńskiego – of. Babcia Teresa

Środa 10 VII 2024 r.

6,00

1005

+ Martę Korgól – of. Koledzy z Zespołu z Huty szkła

6,00

3210pp

+ Henryka i Izabelę – of. Rodzina

6,30

3277

Dz. bł. w 25r. Ślubu Ewy i Przemysława Kurowskich – of. Jubilaci

7,00

2646

Dz. bł. w intencji Mateusz z racji 8r, urodzin – of. Dziadkowie

7,00

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

7,30

3348

+ Rodziców:Stanisławę i Feliksa Kamińskich oraz Dariusz i Tadeusza Hojda – of. Jadwiga z rodziną

18,00

 

Nowenna do MBNP

18,00

2657pp

+ Adama Warownego – of. Rodzina Chornickich

18,00

2800pp

+ Bożenę Stolarczyk – of. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicz. W Łukowie

18,00

2883pp

+ Anielę Górską – of. Rodzina Chomiczów

18,00

3040pp

+ Kazimierę Borkowską – of. Krystyna Wajszczuk

18,00

3105pp

+ Krzysztofa Kopyść (4r) – of. Żona z dziećmi

18,00

3186pp

+ Stanisława Mazura – of. Ula z mamą

Czwartek 11 VII 2024 r.

6,00

3291

+ Irenę i Stefana Siemionek – of. Córka Jadwiga Gradziej z rodziną

6,00

3211pp

+ Dusze w czyśćcu cierpiące – of. bez.

6,00

3290pp

+ Zm. z r. Rzążewskich i Izdebskich – of. Teresa Izdebska

6,30

3316

+ Seweryna Cabaja (25r) – of. Żona i córka

7,00

3305

Dz. bł. w 37r. Ślubu Barbary i Stanisława Grabias – of. Jubilaci

7,00

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

7,30

3302

+ Zm. z r. Sprychów i Koślaczów – of. Lucyna Chudek

7,30

3178

+ Mariusza Nurzyńskiego (30dz) – of. Uczestników pogrzebu

7,30

3344pp

+ Antoniego Dębowskiego (7dz) – of. Żona

18,00

3289

+ Wiesława Gałacha (39r) – of. Żona i dzieci

18,00

2659pp

+ Adama Warownego – of. Pielęgniarki Oddziałowe Szpitala w Radzyniu Podl.

18,00

2842pp

+ Eugeniusza Turskiego – of. Rodzina Kobojków i Krasuskich

18,00

3081pp

+ Kazimierę Borkowską – of. Danuta i Stefan Indyka

Piątek 12 VII 2024 r.

6,00

3314

+ Alinę i Stanisława Koślacz oraz zm. z r. Koślaczów i Sprychów

6,30

 

+ Władysława Grochowskiego (r. śm.), Helenę zm. z r. Grabowskich, Płudowskich i Jarosławskich

7,00

71

+ Magdalenę Zajglic (12r) – of. Rodzina Zajgliców

7,00

2780pp

+ Piotra Borkowskiego – of. Rodzina Romanowskich

7,00

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

7,30

1077

+ Mirosława Izdebskiego – of. Lidia Kopeć

7,30

2891pp

+ Anielę Górską – of. Anna Szynkiewicz

18,00

2398

Dz. bł. w intencji Witolda

18,00

1849pp

+ Grzegorza Dębiaka – of. Właściciele i pracownicy pawilonów handlowych ul. Partyzantów

18,00

2365pp

+ Stanisławę Szczygieł i Artura – of. Siostra Jola z rodziną

18,00

3149pp

+ Cecylię Pruchniewicz – of. Córka Jadwiga z rodziną

18,00

3188pp

+ Mariusza Nurzyńskiego – of. Mirosława Barszcz z rodziną

Sobota 13 VII 2024 r.

6,00

3308

Dz. bł. w intencji Elizy, Tomasza, Mateusza i ich rodziców Alicję, Ewę i Przemysława o dary Ducha Św. I potrzebne łaski

6,30

3216

+ Tadeusza Misiurek (18r) i rodziców obu stron – of. Żona z dziećmi

7,00

3347

+ Ignacego Madeja (34r), Petronelę, Władysława i Edmunda Połeć – of. Eugenia Madej

7,00

3194pp

+ Mariusza Nurzyńskiego – of. Adam Suchodolski z rodziną

7,00

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

7,30

1156

+ Mariannę i Franciszka Świerczewskich – of. syn z rodziną

7,30

2765pp

+ Bożenę Stolarczyk – of. Kol. i kol. z pracy męża z Wydz. Organizacyjnego Urzędu Miasta

18,00

 

Polecanych w Różach Różańcowych za współmałżonka

18,00

2411pp

+ Zygmunta Kopyścia (5r) – of. Żona z dziećmi

18,00

3080pp

+ Kazimierę Borkowską – of. Rodzina Dziugieł

18,00

pp

Dz. bł. w 14r. Ślubu Lidii i Marcina – of. Jubilaci

Niedziela 14 VII 2024 r.

6,30

699

+ Jerzego Zarzyckiego (1r) – of. Żona Agnieszka z dziećmi

6,30

2929pp

Gr + Kamila Kostantego – of. Matka

8,30

2809

Dz. bł. w 35r. Ślubu Marioli i Sławomira Bartoszewskich – of. Jubilaci

8,30

3061pp

+ Kazimierę Borkowską – of. Rodzina Boczkowskich

10,00

3325

+ Stanisława Szczygielskiego (14r) – of. Rodzina

10,00

3137pp

+ Stanisławę, Anielę, Mariana, Stanisława, Mariana, Franciszka i Leontynę zm. z r. Osiaków, Dołęgów i Cichoszów – of. Córka Teresa

11,30

1888

+ Mieczysława i zm. z r. Zabłockich i Świderskich – of. Córka

11,30

2910pp

Dz. bł. w 20r. Ślubu Zbigniewa i Anny – of. Mama

11,30

2467pp

+ Jana Karwowskiego – of. Rodzina Gałachów i Szczygielskich

11,30

3143pp

Dz. bł. w 5r. Ślubu Marty i Mateusza Chmielewskich o łaski dla małżonków i córki Hani – of. Matka chrzestna z rodziną

13,00

 

Za Parafian Chrzty

18,00

649

+ Rafała Klicha (19r) – of. Rodzice i rodzeństwo

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR