Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   
A A A
A A A A

23 czerwca 2021 r. Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Rdz 15,1-12.17-18); (Ps 105,1-4.6-9); Aklamacja (J 15,4.5b)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Różne aktualności
Jerycho różańcowe
Kościół modli się o ustanie epidemii
Apel Powiatowego Komendanta Policji
List Biskupa Siedleckiego do maturzystów
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2021
Poświęcenie pól 2020
 
Kolęda
Kolęda 2021 (Msze św.)
Kolęda 2019/2020
 
Jubileusz 100-lecia
Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego
Msza Jubileuszowa i konferencja
Konkurs na teksty modlitewno - poetyckie
Wystawa poświęcona historii Parafii
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Linki
Parafia na You Tube
Parafia na Facebook
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2021.06.20
2021.06.13
2021.06.06
 
Intencje
2021.06.21-27
2021-06-14-20
2021.06.07-13
 
Sakramenty
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Akcja Katolicka
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
Strażnicy Kościoła
Wojownicy Maryi
Róże Różańcowe za współmałżonka
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
 
 
2021.06.07-13
 
 

 

Intencje mszalne

Poniedziałek 07 VI 2021 r.

6,00

842

+ Małgorzatę Englert – of. Krystyna i Roman Pyzio

6,30

774

+ Jolantę Wielgosz – of. Sąsiedzi z ul. Warszawskiej i Kiernickich

6,30

3151pp

O zdrowie dla wnuczki Róży – of. Dziadkowie

7,00

1392

+ Janinę i Wacława Jastrzębskich – of. Wiesław i Karol

7,00

195

+ Janinę i Bolesława Świerczewskich i Mariusza Grochowskiego – of. Julia Świerczewska

7,00

2444pp

+ Stefanię Grafik – of. Pracownicy Szkoły nr 1

7,00

2586pp

+ Apolonię Szczuchniak – of. Rodzina Lendzionów

7,30

2552

Dz. bł. w 18r. ślubu Moniki i Janusza – of. Jubilaci

7,30

2807

+ Krystynę Zarzycką (30dz) – of. Uczestnicy pogrzebu

7,30

2469pp

+ Halinę Smyk – of. Rodzina Cegiełków

7,30

2545pp

+ Alicję Zarzecką – of. Andrzej i Jolanta Niebrzegowscy

7,30

2622pp

+ Zygmunta Paśnikowskiego – of. Dyrekcja i pracownicy ZS nr 1 w Łukowie

18,00

121

+ Dusze w czyśćcu cierpiące – of. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym

18,00

2252pp

+ Andrzeja Karwowskiego – of. Szwagier Adam z żoną i dziećmi

18,00

2656pp

+ Anastazję Koźmińską – of. KRK Zel Henryka Łukasik

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

Wtorek 08 VI 2021 r.

6,00

3039

Dz. bł. z racji urodzin Zbigniewa – of. Mama

6,30

3149

Dz.-błag. w intencji Natalii z racji 10 r. urodzin i przyjęcia I Komunii Świętej – of. Zofia Wadowska

7,00

2907

+ Józefa, Stanisławę oraz dziadków Zalewskich i Jasińskich – of. Syn z rodziną

7,00

 

+ Jerzego Grochowskiego (2r) – of. Żona z dziećmi

7,00

2430pp

+ Henryka Zabłockiego – of. Zofia Dudzińska z rodziną

7,30

3109

+ Stefanię, Teresę, Emiliana, Wiktorię, Szczepana zm. z r. Domańskich, Aleksandrę i Ksawerego Urbanowiczów – of. Eugeniusz Domański

7,30

2822

+ Witolda Stefanowicza (30dz) – of. Uczestników pogrzebu

7,30

2447pp

+ Stefanię Grafik – of. Rodzina Markiewiczów

7,30

2610pp

+ Zygmunta Paśnikowskiego – of. Chrześnica z rodzeństwem

18,00

3037

Dz. bł. w 18r. urodzin Alicji Mościckiej – of. Rodzice

18,00

3115pp

+ Kazimierza Pirowicza (2r) – of. Najbliższa rodzina

18,00

2337pp

+ Zygmunta Ciołka – of. Zofia Kicińska z rodziną Radomyskich i Suchodolskich

18,00

3081pp

+ Kazimierę i Jana Sujka (19r) – of. Syn z rodziną

18,00

2659pp

+ Martę Nurzyńską – of. Wnuki Paulina i Radosław z rodziną

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

18,00

 

Gr. + Stanisława Wysockiego

Środa 09 VI 2021 r.

6,00

843

+ Małgorzatę Englert – of. Mama

6,30

1178

+ Annę Mrozowską Bacewicz – of. Siostra z rodziną

7,00

3154

+ Antoni ++ rodziców z obojga stron – of. Jadwiga Tyszkiewicz

7,00

56

+ Rodziców: Mariannę i Wacława – of. córka

7,00

2439pp

+ Halinę Smyk – of. Jadwiga Bujak z rodziną

7,00

3162pp

+ Tekla Borychowska (5r.) – of. Mąż

7,30

719

+ Sławomira, Jana i Helenę Kowalskich – of. Zofia Kowalska

7,30

2839

+ Genowefę Karwowską (30dz) – of. Uczestnicy pogrzebu

7,30

2568pp

+ Zygmunta Paśnikowskiego – of. syn Jerzy z rodziną

7,30

3142pp

Dziękczynna za otrzymane łaski – of. Bożena

18,00

 

Nowenna do MBNP

18,00

1078pp

+ Barbarę Górną (2r) – of. Mąż

18,00

1320pp

+ Jerzego Kruczka i rodziców obu stron – of. Rodzina Władarczyków

18,00

2253pp

+ Andrzeja Karwowskiego – of. Chrześnica Monika z mężem i dziećmi

18,00

2660pp

+ Martę Nurzyńską- of. Maria Tarasiuk z rodziną

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

18,00

 

Gr. + Stanisława Wysockiego

Czwartek 10 VI 2021 r.

6,00

826

+ Małgorzatę Englert – of. Współpracownicy poradni otolaryngologicznej w Łukowie

6,30

768

+ Wacława Podgajnego – of. Chrześniak Mariusz Drygiel z rodziną

7,00

289

+ Władysława, Teresę i Jana Biełus – of. Córka Wanda

7,00

 

+ Piotra – of. Rodzice i rodzeństwo

7,00

2338pp

+ Zygmunta Ciołka – of. Brat Jan z rodziną

7,00

2452pp

+ Stefanię Grafik – of. Emeryci Banku Spół. W Łukowie

7,30

3143

+ Emilia Jodełka (2r.) ++ rodziców i rodzeństwo – of. Henryka Baniak

7,30

2904

+ Zofię Borek (30dz) – of. Uczestników pogrzebu

7,30

2437pp

+ Tadeusza Grochowskiego – of. Brat Józef z żoną Jadwigą i rodziną

18,00

3150

++ Rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków ++ Radomyskich – of. Córka z rodziną

18,00

1681pp

+ Irenę Dudzińską – of. Wnuczka Marta z rodziną

18,00

2587pp

+ Apolonię Szczuchniak – of. Monika i Krzysztof Żądełek

18,00

2661pp

+ Martę Nurzyńska – of. Córka Bożena z rodziną

18,00

2716pp

+ Bogumiłę Rak – of. Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola KOALA

18,00

3146pp

+ Aleksandra Sulowskiego (22r), Helenę i rodziców obu stron – of. syn z rodziną

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

Piątek 11 VI 2021 r.

6,00

890

+ Jana Bajorę – of. Pracownicy Społecznej Powszechnej Spółdzielni Spożywców

6,30

839

+ Małgorzatę Englert – of. Rodzina Linkiewiczów

7,00

624

+ Mariusza Żołądka – of. Dyrekcja Przedszkola KOALA

7,00

535

+ Andrzeja Kurowskiego – of. Sąsiedzi Przybysz i Nowak

7,00

1230pp

+ Teklę Turską – of. Rodzina Gajdów

7,30

3114

+ Anastazję, Wacława, Juliana, Aleksandrę Cichoszów, Helenę, Jana Gryczków, Mariana Chudzika, Zofię, Jana Kupień, Macieja Przybysza, Stanisława i Wacławę Szkupów zm. Sadłów i Piekarskich – of. Krystyna Chudzik

7,30

2913

+ Piotra Osińskiego (30dz) – of. Uczestnicy pogrzebu

7,30

2455pp

+ Stefanię Grafik – of. Renata i Marek Okoń

7,30

2480pp

+ Halinę Smyk – of. Sąsiedzi Maria Szczygielska i Iwona Szczygielska z rodziną

18,00

858

+ Marię, Jana i Romana zm. z r. Oklińskich – of. Krystyna Oklińska

18,00

2254pp

+ Andrzeja Karwowskiego – of. KRK z Zalesia Zel. Danuta Królak

18,00

2438pp

+ Henryka Zabłockiego Kol. i kol. z pracy Iwony

18,00

2496pp

+ Leokadię Jóźwik – of. Sąsiedzi z Łazów

18,00

2662pp

+ Martę Nurzyńską – of. Córka Bogumiła z rodziną

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

Sobota 12 VI 2021 r.

6,00

 

Rez. Elżbieta Wójcik

6,30

844

+ Małgorzatę Englert – of. Siostra Irena z rodziną

7,00

2930

+ Antoniego Machowiec – of. Córka

7,00

 

+ Małgorzatę Goławską (3r) – of. Mąż z dziećmi

7,00

2453pp

+ Stefanię Grafik – of. Teresa i Zenon Jaliwscy z rodziną

7,30

3013

+ Antoniego Machowiec i zm. z r. Machowiec, Nowickich i Wierzchowskich – of. syn Mariusz z rodziną

7,30

2925

+ Zofię Nurzyńską (30dz) – of. Uczestników pogrzebu

7,30

2515pp

+ Teresę Domańską – of. Marianna Wielgosz

18,00

3158

Dz.-błag. w intencji Ani w dniu urodzin oraz o potrzebne łaski i Boże błog. na nowej drodze życia małżeńskiego – of. mama Elżbieta z rodziną

18,00

2255pp

+ Andrzeja Karwowskiego – of. Kolega syna Marka

18,00

 

+ Henryka Kota (2r) – of. Żona Alicja z rodziną

18,00

2389pp

+ Bożenę, Andrzeja, Zdzisława zm. z r. Czapskich i Trochimów – of. Matka Zofia Trochim

18,00

2663pp

+ Martę Nurzyńską – of. Wnuczek Włodzimierz z rodziną

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

Niedziela 13 VI 2021 r.

6,30

3121

+ Antoninę, Kazimierza i Mariana Uziębło, Antoniego Wierzchowskiego i zm. z rodzin – of. Monika Uziębło

6,30

3104

Dz. bł. w 40r. r ślubu Grażyny i Zdzisława Kardas – of. Córki z rodzinami

6,30

2835pp

Dziękczynna w 83 rocznicę urodzin mamy w intencji dobrej śmierci – of. Córka

8,30

 

Rez. Joanna Izdebska

8,30

2148

Dz.-błag. w 25 r. ślubu Joanny i Mirosława Szczygielskich – of. Jubilaci

8,30

3145pp

W intencji przyjaciół rodziny współpracowników ZS w Czerśli - bezimienna

10,00

393

Dz. bł. w 5r. ślubu Dagmary i Wojciecha Czerepińskich – of. Jubilaci

10,00

752

+Wojciecha Dybciaka (2r) oraz Adasia – of. Żona Zofia

10,00

2015pp

+ Krzysztofa Mościckiego (8r.) i rodziców z ob. stron, + Piotra i Włodzimierza – of. Żona

10,00

2733pp

+ Tadeusza Kowalczyka, dziadków ++ Krasuskich i Kowalczyków – of. Córka Małgorzata z rodziną

11,30

7

+ Janinę i Mariana Cegiełków – of. Rodzina

11,30

pp

Dz. bł. w 7r. ur. Marysi

11,30

pp

Dz.-błag. w intencji Ignacego z racji chrztu świętego

11,30

3061pp

+ Zbigniewa Chojnickiego – of. Żona Zofia z synami

11,30

2434pp

+ Reginę i Mariana Zabłockich, Irenę i Zdzisława Olejnik i Leszka Piętę – of. Zofia Zakrzewska z rodziną

13,00

 

Msza Św. Prymicyjna ks. Roberta Piegdonia

15:00

 

Chrzty:

18,00

2370

+ Franciszka Kurka i rodziców obu stron – of. Żona z dziećmi

18:00

pp

+ Czesława Bajurę (2r.) – of. Żona z dziećmi

18:00

2931pp

+ Janinę Turską i Kazimierza Horbowca – of. Rodzina

18,00

pp

W intencji małżonków objętych modlitwą w Różach Różańcowych za współmałżonka

18,00

2802pp

Gr. + Julię Daśko – of. Córki

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR