Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

10 sierpnia 2020 r. Imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(2 Kor 9,6-10); (Ps 112, 1-2. 5-6. 7-8. 9); Aklamacja (J 12, 26)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2020-08-09
2020-08-02
2020-07-26
2020-07-19
2020-07-12
2020-07-05
2020-06-28
 
Intencje
2020.08.10-16
2020.08.03-09
2020.07.27-08.03
2020.07.20-26
2020.07.13-18
2020.07.05-12
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Kolęda
Kolęda 2019/2020
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2020
 
 
 
2020.07.27-08.03
 
 

 

Intencje mszalne

Poniedziałek 27 VII 2020 r.

6,00

1146

+ Sebastiana Mykę – of. Chrzestny

6,30

725

+ Leokadię Lewartowską – of. Maria Mikulska z rodziną

7,00

369

+ Męża Stefana Henryka Szczygielskiego (9r), Rodziców: Krystynę i Karola Domańskich, Teściów: Józefę i Stefana Szczygielskich, Barbarę Kucharską, Władysława Kulińskiego – of. Żona z rodziną

7,00

2510

+ Kazimierza Zarzyckiego (30dz) – of. Uczestników pogrzebu

7,00

2453pp

+ Kazimierza Żądełka – of. Rodzina z Dobiegniewa

7,00

2701pp

+ Agnieszkę Mucha – of. Rodzina Paskudzkich

7,30

302

+ Adama Zalewskiego (24r) – of. Rodzice

18,00

177

Dz. bł. w 14r. ślubu Marty i Marcina – of. Rodzice

18,00

2637pp

+ Konstantego, Tadeusza i zm. z r. Kondraszuk, Jana Byszuka i zm. z rodziny – of. Maria

Wtorek 28 VII 2020 r.

6,00

1147

+ Sebastiana Myka – of. Jarek i Małgorzata z Zakł. Mleczarskich Lumiko Łuków

6,00

2705pp

+ Jacka Durkę – of. Żona z dziećmi

6,30

835

+ Joachima i Krystynę Niewęgłowskich – of. Córka

6,30

 

R. W. Skrodzka

7,00

 

Dz. bł. w intencji Anny z racji imienin – of. Mąż i dzieci

7,00

2463pp

+ Kazimierza Żądełka – of. Syn Tomasz z rodziną

7,30

2707

+ Józefa, Jarosława, Jana, Wacławę Bajurów i dusze w czyśćcu cierpiące – of. Krystyna

7,30

2532

+ Antoniego Szcześniaka (30dz) – of. Uczestników pogrzebu

7,30

2596pp

+ Leopolda Prusaka – of. Chrześnica Danuta z rodziną Prusaków

18,00

2660

+ Annę (r), Krzysztofa, Edwarda Sawickich – of. Rodzina

18,00

2501pp

+ Kazimierza Zarzyckiego – of. Ewa i Grzegorz Głębiccy

Środa 29 VII 2020 r.

6,00

1148

+ Sebastiana Mykę – of. Wójt i Pracownicy Gminy oraz Gminnego Zespołu Oświatowego w Łukowie

6,30

1129

+ Bogumiłę Ochnio – of. Chrześniak Jacek z Gosią i Klaudią

7,00

439

+ Józefa Pudło – of. Rodzina Czeszejko

7,00

2758

+ Jana Chołosta – of. Pasikowie

7,30

448

+ Jana Markiewicza (21r), Leontynę Markiewicz i zm. rodziców obu stron – of. Córka Danuta

7,30

2386pp

+ Barbarę Opolską (1r)

18,00

 

Nowenna do MBNP

18,00

1608pp

+ Martę Sosnowską – of. Wnuki i prawnuki

18,00

 

+ Krystynę Kowalczyk – of. Synowa Anita i wnuk Bartek

Czwartek 30 VII 2020 r.

6,00

1184

+ Kamila Karwowskiego – of. Sławomir i Katarzyna Szczygielscy z rodziną

6,30

1141

+ Bogumiłę Ochnio – of. Sąsiedzi z bloku OUP1 kl. 8

7,00

2783

+ Zbigniewa Józwika (5r), Henryka, Łukasza, Barbarę, dziadków Jodełków i Jóźwiaków – of. Henryka Baniak

7,00

2497pp

+ Antoniego Szcześniaka – of. syn Jan z rodziną

7,30

 

Leokadię Lewartowską – of. Córka Halina z mężem

18,00

 

Rez. Agnieszka Pasik

18,00

2492pp

+ Kazimierza Żądełek – of. Sąsiedzi z klatki z ul. Wołodyjowskiego

18,00

2700pp

+ Agnieszkę Mucha – of. Bożena i Krzysztof Sosnowscy

18,00

2765pp

+ Mariannę Bajura – of. Goławscy, Wardak i Dziewulscy

Piątek 31 VII 2020 r.

6,00

1150

+ Sebastiana Myka – of. Kol. i kol. z klasy z wychowawczynią z ZS nr 3

6,30

1170

+ Zbigniewa Pasternaka – of. córka Justyna

7,00

2347

+ Tadeusza Piskorka (2r) – of. Żona z dziećmi

7,00

2186pp

+ Annę i Jana Radzikowskich, rodziców obu stron, Agatę Porucznik z d. Radzikowską - of. Marian z rodziną

7,30

726

+ Leokadię Lewartowską – of. Rodzina Nawrockich

7,30

2662pp

+ Wiesława Jurka – of. Danuta z dziećmi

18,00

46

+ Krzysztofa (2r), Czesława zm. z r. Ściochów, Mazurów i Dymków – of. Rodzina

18,00

2493pp

+ Kazimierza Żądełka – of. Rodzina Ciołków

18,00

2738pp

+ Agnieszkę Mucha – of. Klub Seniora Gminy Łuków

18,00

 

+ Marię Soroczyńską – of. Ewa i wnuczka Emilia

Sobota 01 VIII 2020 r.

6,00

1149

+ Sebastiana Mykę – of. Jadwiga Toporowicz

6,30

2628

+ Antoniego Wysokińskiego (28r), Pelagię i Zbigniewa, Igę, Ryszarda i dziadków obu stron – of. Córka

7,00

 

+ Mariannę (9r), Władysława i Danutę Wasilewskich, Tadeusza Zarzyckiego, Andrzeja, Zofię, Mariana, Kazimierza Młynarczyków, Zdzisława Dołęgę – of. Córka z mężem

7,00

2598pp

+ Leopolda Prusaka – of. Rodzina Świerczewskich

7,30

58

+ Leszka Bartosika i Jadwigę Szczybelską – of. Żona

18,00

1546

+ Jadwigę Kamecką – of. Edyta Węgrzecka z mężem i córką

18,00

2508

+ Kazimierza Zarzyckiego – of. Mariusz Żołądek z rodziną

18,00

2699pp

+ Agnieszkę Mucha – of. Wioletta Orzyłowska z dziećmi

18,00

 

+ Agnieszkę Mucha – of. Rodzina Szczygielskich z Zarzecza Ulańskiego

Niedziela 02 VIII 2020 r.

6,30

 

Za Parafian

8,30

405

+ Romualda i Mariannę Miedzińskich – of. syn Edmund z dziećmi

8,30

 

+ Urszulę (3r) i Tomasza (1r) – of. siostra Bożena

8,30

2486pp

+ Kazimierza Zarzyckiego – of. Grażyna i Mirosław Dybciakowie z rodziną

8,30

2764pp

+ Jana Chołosta – of. Żona

10,00

2450

Dz. bł. w 15r. ślubu Lidii i Pawła Makowskich o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najśw. dla Małżonków i ich dzieci Hani i Szymka – of. Rodzice

10,00

2353pp

+ Jana Cegiełkę – of. Rodzina Rościńskich i Malonów

10,00

2600pp

+ Leopolda Prusaka – of. Halina Pasternak

10,00

2611pp

+ Leopolda Prusaka – of. Rodzina Sadłów

11,30

 

Rez. Rościńska Małgorzata

11,30

2727pp

+ Agnieszkę Mucha – of. Joanna i Piotr Rosińscy

13,00

2559

Dz. bł. w 18r. urodzin Norberta o łaski dla Niego i wszystkich wnuków

13,00

739pp

+ Alicję Wysokińska (8m-cy), zm. Wysokińskich i Nurzyńskich – of. Córka z rodziną

13,00

1629pp

+ Tadeusza, Teofilę i rodziców obu stron – of. Helena Gałach

13,00

2297pp

+ Zdzisława Wasilewskiego i zm. rodziców obu stron – of. Żona

13,00

 

+ Jarosława (2r) i Dawida Próchniewicz – of. Żona z rodziną

18,00

69

+ Jadwigę Paśnikowska (5r) i rodziców – of. Dzieci

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR