Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

13 kwietnia 2021 r. Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Dz 4,32-37); (Ps 93,1.2-5); Aklamacja (J 3,15)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Jubileusz 100-lecia
Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego
Msza Jubileuszowa i konferencja
Konkurs na teksty modlitewno - poetyckie
Wystawa poświęcona historii Parafii
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2021.04.04
2021.03.28
2021.03.21
2021.03.14
 
Intencje
2021.04.12-18
2021.04.06-11
2021.03.28-04.05
2021.03.21-28
2021.03.15-21
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
Strażnicy Kościoła
Wojownicy Maryi
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Kolęda
Kolęda 2021 (Msze św.)
Kolęda 2019/2020
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2020
 
 
 
Kolęda 2021 (Msze św.)
 
 

 

Kolęda 2021

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

Msze święte o godz. 18.00

 

Lp.

Data

Wioski, ulice

1.

Środa – 20 I

Zalesie, (Świdry - w kaplicy o godz. 17.00)

2.

Czwartek – 21 I

Sięciaszka I, Sięciaszka II, Sięciaszka III

3.

Piątek – 22 I

Ryżki, Czerśl

4.

Sobota – 23 I

Łazy

5.

Poniedziałek – 25 I

Aleksankrów, Rzymy Las

6.

Wtorek – 26 I

Jeziory, Malcanów, Jadwisin, Gołąbki, Dminin

7.

Środa – 27 I

Cieszkowizna, Energetyków

8.

Czwartek – 28 I

Łapiguz, Kleeberga, Strzelnicza, Zachodnia, Sochacz, Zbożowa, Ogrodnicza, Górna

9.

Piątek – 29 I

Warszawska, Lipowa, Klonowa, Bukowa, Szlendaków, Majewskiego, Parkowa, Studzińskiego, Hempla

10.

Sobota – 30 I

Podgaj, Glinki, Rodzinna, Królik, Zabrowarna, Polna, Słoneczna, Północna, Piękna

11.

Poniedziałek – 1 II

Wyszyńskiego, Radzyńska, Świderska, Domaszewska, Gospodarska, Pszenna

12.

Wtorek – 2 II

Partyzantów, Spokojna, 700-Lecia, Krótka, Cmentarna

13.

Środa – 3 II

OUP – Bloki nr: 1, 2

14.

Czwartek – 4 II

OUP – Bloki nr: 3, 4, 5, 6, 7

15.

Piątek – 5 II

OUP – Bloki nr: 8, 9

16.

Sobota – 6 II

OUP – Bloki nr: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR