Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

21 października 2020 r. Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Ef 3, 2-12); (Iz 12, 2. 3 i 4bcd. 5-6); Aklamacja (Mt 24, 42a. 44)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Jubileusz 100-lecia
Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego
Msza Jubileuszowa i konferencja
Konkurs na teksty modlitewno - poetyckie
Wystawa poświęcona historii Parafii
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlasie24
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Słuchaj na żywo KRP


        

 
Parafia
Podstawowe informacje
Historia parafii
Kancelaria parafialna
Msze i nabożeństwa
Pracujący księża
Kontakt
Poświęcenie pól 2020
 
Ogłoszenia
2020-10-18
2020-10-11
2020-10-04
2020-09-27
2020-09-20
2020-09-13
 
Intencje
2020.1019-10.25
2020.10.11-10.18
2020.10.05-10.11
2020-09.28-10.04
2020.09.21-27
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
Małżeństwo
Katechezy dla narzeczonych
Poradnia Rodzinna
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola Dziecięca
Chór Parafialny
Oaza
Domowy Kościół
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Apostolstwo Dobrej Śmierci
Ruch Szensztacki - Liga Rodzin
Róże Różańcowe Rodziców za dzieci
 
Rady Parafialne
Duszpasterska
Ekonomiczna
 
Kolęda
Kolęda 2019/2020
 
Poświęcenie pól
Poświęcenie pól 2020
 
 
 
2020-09.28-10.04
 
 

 

Intencje mszalne

Poniedziałek 28 IX 2020 r.

6,00

1624

+ Zenona Płudowskiego – of. Izdebscy z Aleksandrowa

6,30

1508

+ Adriana Kurowskiego – of. Ciocia Zosia z Choi z rodziną

7,00

1340

+ Stanisława Brzeskiego – of. Rodzina Sawickich i Zabłockich

7,00

1620

+ Henrykę Soćko – of. Córki Grażyna, Teresa i Agnieszka z rodzinami

7,00

1485

+ Adriana Kurowskiego – of. Chrzestny Dariusz Kurowski

7,00

3279pp

+ Agnieszkę Sowińską – of. Rodzina Stępkowskich

7,30

 

Rez. Danuta Wierciszewska

7,30

3055

+ Wiesławę Mróz (30dz) – of. Rodzina

7,30

2972pp

+ Zygmunta Próchniewicza – of. Iwona Topa z rodziną

18,00

3193

Dz. bł. z racji urodzin Karoliny Banasiuk – of. Babcia

18,00

2589pp

+ Artura Domańskiego – of. Koledzy z transportu SPOMLEK

18,00

pp

+ Jacka Durkę (4 m-ce) – of. Rodzice

18,00

2951pp

Gr + Jacentego Smyka – of. Żona

Wtorek 29 IX 2020 r.

6,00

1625

+ Henrykę Soćko – of. Lucyna Baran z rodziną

6,30

1528pp

+ Bogumiłę Cegiełka – of. Znajomi Kubiakowie i Lewiccy

7,00

1341

+ Stanisława Brzeskiego – of. Syn Bogdan z żoną i dziećmi

7,00

1536

+ Kazimierza Błachnio – of. Sąsiedzi i Mieszkańcy Spokojna 2 E

7,00

1563

+ Bogumiłę Cegiełka – of. Córka Urszula z rodziną

7,30

2194

+ Michała, Wandę, Henryka, Klemensa Rola i zm. z rodz. obu stron – of. Żona z rodziną

7,30

3288

+ Feliksa i Aleksandrę Gajo – of. Córka

18,00

264

+ Roberta Sytykiewicza, Irenę, Władysława Dudzińskich – of. Rodzina

18,00

3123pp

Dz. bł. w 20r. urodzin Mateusza i 17r. urodzin Weroniki – of. Babcia

18,00

3158pp

+ Jana Królaka – of. Rodzina Jaszczuków

18,00

3320pp

+ Eugenię Tomasik – of. Wspólnota Nieustającego Różańca

18,00

2951pp

Gr + Jacentego Smyka – of. Żona

Środa 30 IX 2020 r.

6,00

1575

+ Jadwigę i Andrzeja Kameckich – of. Ewelina Ceglarska z mężem i dziećmi

6,30

1520

+ Bogumiłę Cegiełka – of. Znajomi córki Urszuli

7,00

3261

+ Eliasza, Henryka, Filomenę, rodziców obu stron zm. z r. Dąbrowskich – of. Bożena Dąbrowska

7,00

1538

+ Kazimierza Błachnio – of. Dyrekcja, nauczyciele, i uczniowie ZS nr1 Łuków

7,00

 

Rez. Anna Siwko

7,00

3092pp

+ Wojciecha Kota – of. Rodzina Siekierzyńskich, Wysokińskich i Pudłów

7,30

1252

+ Mariana Szczygielskiego – of. Mieszk. Lipowej, Warszawskiej i przyległych

7,30

3089

+ Jana Sankowskiego (30dz) – of. Uczestnicy pogrzebu

7,30

3318pp

+ Eugenię Tomasik – of. Pracownice Biura Rachunkowego Gemini

18,00

 

Nowenna do MBNP

18,00

2667pp

+ Wiesława Jurka – of. Szwagierka Hanna z rodziną

18,00

2867pp

+ Krystynę Wojtuś – of. Aniela i Michał Szczygielscy z Trzebieszowa

18,00

2951pp

Gr + Jacentego Smyka – of. Żona

Czwartek 01 X 2020 r.

6,00

1566

+ Bogumiłę Cegiełka – of. syn Witold z rodziną

6,30

13

+ Marcina Wójcika (15r) – of. Mama

7,00

3344

+ Czesława (30r) – of. Żona

7,00

1343

+ Stanisława Brzeskiego – of. Pracownicy Fagum Stomil

7,30

3334

+ Klemensa i Stanisława Smyków – of. syn

7,30

3095

+ Wojciecha Kota (30dz) – of. Uczestnicy pogrzebu

7,30

pp

+ Halinę Woźniak – of. Katarzyna i Stanisław Mosiejowie

18,00

 

W intencji Apostolatu Złota Róża

18,00

2778pp

+ Jana Chołost – of. Mieszkańcy Warszawskiej i przyległych

18,00

3065pp

+ Wojciecha Kota – of. Rodzina Skrzeków z Gołąbek

18,00

3174pp

+ Jana Królaka – of. Pracownicy Nowej Piekarni

18,00

3321pp

+ Eugenię Tomasik – of. Siostra Blanka z rodziną

18,00

3124pp

Gr + Natalię Kęmpka – of. Dzieci

Piątek 02 X 2020 r.

6,00

1576

+ Jadwigę Kamecką – of. Kol. i kol. z pracy córki Małgorzaty

6,30

1562

+ Bogumiłę Cegiełka – of. Rodzina Karwowskich

7,00

1438

+ Mariana Wolińskiego – of. Jadwiga Dziedzic z rodziną

7,00

741

+ Alicję Wysokińską (10 m-cy), zm. Wysokińskich i Nurzyńskich – of. Córka z rodziną

7,00

2948pp

+ Jana Rubnikowicza – of. Monika Napiórkowska z dziećmi

7,00

3322pp

+Eugenię Tomasik – of. Wnuczka z rodziną

7,30

2994

+ Wacława, Mariannę, Teresę i Antoniego Cegiełka – of. Córka

16,00

153

+ Stanisławę Mateusiak (1r) – of. syn z żoną i dziećmi

18,00

3244

+ Marię Dudek – of. Córka

18,00

3019pp

O łaskę nawrócenia i przemiany dla syna – of. Mama

18,00

3173pp

+ Jana Królaka – of. Pracownicy Nowej Piekarni

18,00

3295pp

+ Agnieszkę Sowińską – of. Rodzice i bracia

18,00

3124pp

Gr + Natalię Kęmpka – of. Dzieci

Sobota 03 X 2020 r.

6,00

 

+ Zenona Płudowskiego – of. Antoni Rola

6,30

1338

+ Stanisława Brzeskiego – of. Katarzyna i Leszek Osiak

7,00

1026

+ Marię Wierzchowską (1r) – of. Córka i syn z żoną

7,00

3120

+ Teresę Podolską i Józefa – of. Jadwiga Szmulik

7,30

1970

+ Lucynę Wagner i Janinę Śledź – of. Maria Gulińska

7,30

3086pp

+ Jana Sankowskiego – of. Kazimierz i Lidia Krasuscy

18,00

 

Dz. bł. w 1r. urodzin Franciszka – of. Rodzice i rodzeństwo

18,00

3066pp

+ Wojciecha Kota – of. Pracownicy Firmy Pollonus

18,00

3143pp

+ Jana Królaka – of. Syn Emil z żoną i dziećmi

18,00

3296pp

+ Agnieszkę Sowińską – of. Rodzina Zalewskich

18,00

3124pp

Gr + Natalię Kęmpka – of. Dzieci

Niedziela 04 X 2020 r.

6,30

 

Za Parafian

6,30

3340

+ Wincentego Krasuskiego (24r) i Krystynę – of. Córka Grażyna

8,30

 

+ Henryka Niedziółkę (2r) – of. Żona z dziećmi

8,30

3147pp

+ Jana Królaka – of. KRM z Zalesia Ze. Mamiński Kazimierz

10,00

 

Dz. bł. /Rez. Anna Siwko/

11,30

3196

+ Leopolda (39r), ks. Sławomira, Bronisławę, Stanisława, zm. z r. Malonów – of. córka Marzena z rodziną

11,30

2975pp

Dz. bł. w 16r. urodzin Mateusza – of. Dziadkowie

13,00

3149

+ Stanisława Górkę (24r), Wacławę i Jakuba – of. Córek

18,00

3249

+ Antoniego Michalaka (4r) – of. Żona z rodziną

18,00

 

Rez. P. Nasiłowska

18,00

3124pp

Gr + Natalię Kęmpka – of. Dzieci

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR